درباره ما

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

 mehrezahra.irسامانه جامع  توزیع و پخش کتب انتشارات مهر زهرا(س) می باشد. علاوه بر آن در آینده نزدیک تمامی مراحل سفارش گیری، طراحی و پخش محصولات مهر زهرا (س) از طریق این وب سایت خواهد بود. این وب سایت همچنین می کوشد اخبار فرهنگی سطح شهرستان نجف آباد و اخبار داخلی مهر زهرا را(س) را برای علاقه مندان حوزه فرهنگ و هنر پوشش دهد. اکنون شما در قسمت فروش محصولات قرار دارید.گروه های مختلف کتب با تنوع  بی نظیر عرضه شده است. در این سامانه سعی شده است کاربران و مشتریان بتوانند‏‏‌ با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کتب مورد نظر خود را بررسی کنند و با حداکثر اطمینانک تب خود را انتخاب و خرید کنند.

کتب و محصولات ارایه شده در این وب سایت توسط نشر مهر زهرا(س) یا سایر همکاران ارایه و عرضه میگردد و کیفیت کتب توسط نشر مهر زهرا(س) تضمین میگردد. تمامی سفارشات این وب سایت در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های معمول صورت نگیرد.

کارشناسان مهر زهرا(س) همه روزه از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر ها از ساعت 16 الی 19  به غیر از ایام تعطیل آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی میباشند. جهت خرید بهتر توصیه میگردد صفحات "شرایط و قوانین" ،"رویه های بازگرداندن کالا" و" شیوه های راسال و خرید کالا" را به دقت مطالعه نمایید


این وب سایت در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت گردید و دارای نماد ساماندهی و کد شامد(شناسه الکترونیک محتوای دیجیتال) به شماره3-2-65-297629-2-1  می باشد. جهت استعلام میتوانیداینجا کلیک کنید

جهت دریافت آثار مجازی این نشر به سایت فیدیبو مراجعه نمایید و یا نرم افزار فیدیبو را نصب نمایید.

وب سایت mehrezahra.ir وابسته به نشر مهر زهرا(س)  با شماره پروانه 10722 به مدیر مسئولی محمد رضا نوریان میباشد و دارای نماد  اعتمادالکترونیک کسب و کارهای اینترنتی (enamad)  می باشد